Всеукраїнський день бібліотек
Всеукраїнський день бібліотек

Поділитися новиною:

Всеукраїнський день бібліотек

зо вересня відмічається Всеукраїнський день бібліотек. Професія бібліотекаря надзвичайно важлива для суспільства, саме його праця і малим, і дорослим відкриває шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань! Від щирого серця вітаємо бібліотечних працівників із професійним святом, бажаємо успіхів у їхній благородній просвітницькій справі, міцного здоров’я, щастя та благополуччя їм і їхнім родинам. Криниця знань чи джерело — До них дорога недалека. Ця дивина, — як НЛО, Під назвою БІБЛІОТЕКА! До книги, потяг, нас веди, Їм варто низько уклонитись, Хто знов джерельної води Нам досхочу дає напитись!

Всеукраїнський день бібліотек встановлений в Україні «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…» згідно з Указом Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» від 14 травня 1998 р. № 471/98.

Безумовно, зараз можна завантажити й купити будь-яку книгу, але по перше всіх книг не купиш, а в бібліотеці книги безкоштовні. Завітайте в бібліотеку тут завжди чарівна книжкова атмосфера. 

С 1 жовтня в нашій школі починається Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, де будуть проходити різні заходи.

Альбом: Всеукраїнський День бібліотеки
Альбом: Всеукраїнський День бібліотеки
Web-адреса: mechnykiv-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11628 | Переглядів: 81Дата публікації: 10:51 30.09.2019
Директор

Єрємєєв Олександр Єгорович

Анонс подій
Подій не заплановано
Навчання під час карантину з елементами дистанційного навчання
Інформація для випускників
Пошук